biuro@mirago.pl              tel.: 694601810

Dlaczego my?

O nas słów kilka


Naszą pracownię tworzą dwie kobiety – dwie artystyczne dusze z ogromną pasją do tworzenia niezwykłych i funkcjonalnych wnętrz. Obie posiadamy kierunkowe wykształcenie oraz mamy na koncie liczne kursy, warsztaty i szkolenia. Branża w której pracujemy nigdy nie staje w miejscu, dlatego my również nigdy się nie zatrzymujemy i ciągle doskonalimy naszą wiedzę, śledzimy trendy i rozwój technologii.

Każda z nas ma także swój indywidualny styl i estetykę w której najlepiej się czuje – no i co dwie głowy z pomysłami to nie jedna!

Skąd pomysł na nazwę?
MIRAR z hiszpańskiego – oznacza patrzeć, szukać, obserwować, dostrzec… spojrzeć na…

W swojej pracy staramy się dostrzec w przestrzeniach, które projektujemy coś specjalnego, wyjątkowego.  Następnie szukamy, jak najlepszych rozwiązań dla danego miejsca i konkretnej osoby… Obserwujemy, dyskutujemy z klientami, wybieramy elementy, które ze sobą będą tworzyć piękną i niepowtarzalną całość. Tworzymy wnętrza w których nasz klient poczuje, że to jest to czego było mu potrzeba.  Każdy nasz projekt to osobna historia i do każdego podchodzimy indywidualnie.

Style, które preferujemy?
Tak naprawdę wszystkie.  Każdym stylu odnajdujemy elementy, które są nam bliskie. Styl loftowy, skandynawski, prowansalski, glamour, amerykański, klasyczny czy nowoczesny? – tak naprawdę to Ty wybierasz.

Bez względu na styl w jakim projektujemy zawsze dążymy do równowagi we wnętrzu, zapewnieniu niezbędnej funkcjonalności, maksymalnej prostoty nie zapominając jednocześnie o gustownych dodatkach, które stworzą niepowtarzalny klimat. Podążając za trendami nie zapominamy jednak, że projekty powinny być przede wszystkim ponadczasowe.

Dlaczego akurat my?

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz, dzięki czemu nasze projekty są zawsze wykonalne. Nie tworzymy wyłącznie pięknych obrazków- stosujemy sprawdzone rozwiązania.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy elastyczne
i dostosowujemy zakres naszych prac do potrzeb klienta.  Nie gardzimy  również  mniejszymi zleceniami typu: sam projekt  łazienki czy kuchni

Nasz projekt dopasowujemy do klienta i jego portfela. Nigdy odwrotnie. Dobrze określony budżet jest gwarancją zrealizowania projektu i satysfakcji klienta

Nasze projekty nie przemijają wraz z modą. Choć podążamy za trendami to jednak nasze projekty mimo upływu lat są nadal piękne.

Pomagamy na każdym etapie inwestycji. Wiemy, że remont, czy kupno mieszkania może przysporzyć wiele problemów, dlatego nasi klienci w każdej sytuacji mogą liczyć na naszą pomoc.

Na każdym etapie możliwe są nieodpłatne zmiany w projektach. Nie każdy wie od razu czego chce i my to bardzo dobrze rozumiemy

Mamy jasno określone zasady działania i szanujemy naszych klientów. Ceny ustalamy na początku współpracy i się ich trzymamy.

Jesteśmy pozytywnie nastawione do świata, cenimy sobie dobry kontakt z naszymi klientami – a nasi klienci często do nas wracają

Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie i porozmawiamy o Twoim projekcie 🙂

Opinie naszych Klientów