biuro@mirago.pl           tel.: +48 694 601 810

O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena Malarz i jestem projektantką wnętrz z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Wierzę, że odpowiednio zaprojektowane wnętrza posiadają niezwykłą moc wpływania na nasze samopoczucie, produktywność i ogólną jakość życia. Dlatego każdy projekt, który podejmuje, wykonuje z zaangażowaniem i dbałością o każdy najmniejszy detal. Mój cel to zrozumienie potrzeb i osobowości moich klientów, aby stworzyć przestrzenie unikatowe i dopasowane do nich, odzwierciedlające ich styl i funkcjonalność.

Moje projekty łączą także estetykę z wiedzą psychologiczną – studiuje psychologię, aktualnie 4 semestr. Moją misją jest tworzenie przestrzeni, które znacząco wpływają na zdrowie psychiczne, ogólny dobrostan oraz wspierają proces zdrowienia lub poprawiają komfort życia w przypadku takich chorób jak depresja, autyzm, ADHD, choroba Parkinsona i wiele innych. W nurcie SNOEZELEN (Sala doświadczania świata) – odpowiednio zaprojektowane wnętrze stanowi podstawę terapii integracji sensorycznej i odgrywa istotną rolę wpływającą na wszystkie zmysły osób cierpiących na te i inne schorzenia.

Cieszę się z możliwości współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, realizując projekty o różnym zakresie. Moje portfolio obejmuje zróżnicowane projekty, począwszy od nowoczesnych loftów, po klasyczne wnętrza o eleganckim charakterze. Bez względu na styl, zawsze stawiam na harmonię między estetyką, ergonomią i użytecznością.

Wierzę w ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, dlatego regularnie uczestniczę w branżowych szkoleniach i konferencjach. Moje podejście projektowe jest elastyczne i dostosowane do zmiennych potrzeb i wymagań klientów.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi projektami na mojej stronie internetowej, mam nadzieję, że zainspirują one Twoją wyobraźnię. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zaprojektowaniu swojego wymarzonego wnętrza, chętnie podejmę się współpracy. Skontaktuj się ze mną, a razem stworzymy wyjątkową przestrzeń, która przewyższy Twoje oczekiwania!

Co mnie wyróżnia?

 

Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz, dzięki czemu nasze projekty są zawsze wykonalne. Nie tworzymy wyłącznie pięknych obrazków- stosuje sprawdzone rozwiązania.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem elastyczna
i dostosowuje zakres naszych prac do potrzeb klienta.  Wykonuje również  mniejsze zlecenia typu: sam projekt  łazienki czy kuchni

Mój projekt dopasowuje do klienta i jego portfela. Nigdy odwrotnie. Dobrze określony budżet jest gwarancją zrealizowania projektu i satysfakcji klienta

Moje projekty nie przemijają wraz z modą. Choć podążam za trendami to jednak moje projekty mimo upływu lat są nadal piękne.

Pomagam na każdym etapie inwestycji. Wiem, że remont, czy kupno mieszkania może przysporzyć wiele problemów, dlatego moi klienci w każdej sytuacji mogą liczyć na moją pomoc.

Na każdym etapie możliwe są nieodpłatne zmiany w projektach. Nie każdy wie od razu czego chce a ja bardzo dobrze to rozumie

Mam jasno określone zasady działania i szanuje swoich klientów. Ceny ustalam na początku współpracy i się ich trzymam.

Jestem pozytywnie nastawiona do świata, cenię sobie dobry kontakt z klientem – a moi klienci często do mnie wracają

Umów się  na niezobowiązujące spotkanie i porozmawiamy o Twoim projekcie 🙂

Opinie naszych Klientów