biuro@mirago.pl           tel.: +48 694 601 810

Oferta

Projekt MINI

Zazwyczaj jest to nasz etap wstępny, na którym tworzymy koncepcję przestrzeni, jednak może stanowić też samodzielną ofertę dla osób, które oczekują szybkiej stylizacji i nieskomplikowanej odmiany wnętrza jaką może być zmiana koloru ścian, mebli, dołożenia wzorzystej tapety oraz wszelkich dodatków typu: kwiaty, firany, poduszki, świece itp. , które nadadzą charakteru i niesamowitego klimatu.

Czytaj więcej

Projekt CLASSIC

Klasyczny i zarazem w pełni kompleksowy produkt zawierający wizualizacje oraz zestaw rysunków technicznych koniecznych przy realizacji projektu oraz wykaz wszelkich wykorzystanych elementów i materiałów w procesie projektowania wnętrz. Projekt Classic to gwarancja, że otrzymasz kompletny i przemyślany projekt z wszelkimi niezbędnymi rysunkami i kosztorysem opartym na założonej przez Ciebie kwocie.

Czytaj więcej

Projekt PREMIUM

Każdy kto ma za sobą choćby jeden remont wie co to oznacza i jak wielkie jest to wyzwanie. Dobry projekt i ekipa to jedno a realizacja drugie. Wymaga podejmowania niezliczonej ilości decyzji i świetnej organizacji. Czasami trzeba znaleźć nowe rozwiązanie by zachować ramy projektu. Co można zyskać? Na pewno zaoszczędzić czas i nerwy a przede wszystkim zadbamy o efekt finalny, by był taki jak tego oczekujesz nie przekraczając granicy złożonego budżetu.

Czytaj więcej

Projekt ON – LINE

Każdą z naszych ofert możemy wykonać w trybie on- line. Kontakt odbywa się wtedy za pośrednictwem komunikatorów lub mailowo. Istnieje także możliwość przyjazdu na miejsce inwestycji w celu dokonania dokładnego pomiaru.
Czytaj więcej