biuro@mirago.pl           tel.: +48 694 601 810

Projekt MINI

Stylizacja wnętrza – prosta i szybka usługa dekoratorska, pierwsza pomoc projektowa z użyciem narzędzia typu Moodboard i rzutu funkcjonalnego 3d

Co to jest moodboard?
Jest to w wolnym tłumaczeniu Tablica Inspiracji, czyli zestawienie próbek tkanin, kolorów, faktur, materiałów wykończeniowych oraz zdjęć, które w namacalny sposób przybliżą na pomysł na Twoje wnętrze.

Zazwyczaj jest to nasz etap wstępny, na którym tworzymy koncepcję przestrzeni, jednak   może stanowić też samodzielną ofertę dla osób, które oczekują szybkiej stylizacji  i nieskomplikowanej odmiany wnętrza jaką może być zmiana koloru ścian, mebli, dołożenia wzorzystej tapety oraz wszelkich dodatków typu: kwiaty, firany, poduszki, świece itp. , które nadadzą charakteru i niesamowitego klimatu.

Czas oczekiwania na usługę – ok.  7 dni

Realistyczna wizualizacja – sama  wizualizacja nie jest jeszcze projektem i nie zawiera kompletu informacji dla wykonawców. Jednak jeśli  potrzebujesz w krótkim czasie znaleźć pomysł na wnętrze by móc je przestawić fachowcowi (może to być kuchnia, łazienka lub pokój) –  ta usługa jest dla Ciebie. Wizualizacje oddają realizm przyszłego wnętrza i są jednym z  podstawowych narzędzi do prezentacji naszej pracy. Lubimy je tworzyć. To właśnie one najlepiej przedstawiają  proponowane przez nas pomysły.

Usługa zawiera wizualizację wnętrza w 2 różnych odsłonach kolorystycznych z możliwością jednokrotnego wprowadzenia poprawek

Czas oczekiwania na usługę – ok. 2 tygodni